Hi, iam Sharon Warren, Hope you’re doing well!

How Much Does Pure Saffron Cost? [Solved]

Cost $130.00 – 28.35gr = (ounce) = $ 4.58 per gram.

Why Real Saffron Is So Expensive | So Expensive

Even in the expensive world of spices,

Asli Kashmiri Kesar / Saffron Ki Pehchaan | Village Dry Fruits Shop, Tangmarg

For video shoot/promotion enquiries on this channel please contact FSA Entertainment at Zariwala@gmail.com ***** Please don’t …

Why Saffron Is The World’s Most Expensive Spice

Harvesting